Chybová zpráva

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /data/fmt/html/includes/file.phar.inc).

Kariéra

Na trhu působíme dlouhodobě. Patříme mezi špičkové české výrobce plastových, dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří. Naše produkty přináší radost a užitek (světlo, teplo) našim klientům v Čechách, Rakousku a ve Francii. Přispívají ke zlepšení kvality života a bezpečí jejich domovů. Děláme to, co skutečně umíme.

Na českém trhu se naše okna / dveře prodávají pod značkou BARAN, která je na trhu už 25 let.
Naše partnerská firma zajišťuje obchod, montáž i servis našich výrobků. Vytváříme pro ni silné zázemí výrobní společnosti.

Věříme, že lidé, kteří sdílejí stejné hodnoty, mohou společně dosáhnout lepších výsledků, než každý sám.
Do svého týmu hledáme ty „správné“ kolegy a kolegyně.

Rosteme! Od roku 2013 se počet lidí ve firmě zdvojnásobil.

Chceš se přidat a podílet se na našem úspěchu i ty?
Vyber si z aktuálních pracovních příležitostí (pravé menu) nebo vyplň tento dotazník a nabídni nám co umíš.

Soubory musí být menší než 1 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt rar zip.
Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti FMT spol. s r.o. jakožto správci osobních údajů pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 1 roku ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo vědět, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Zpracování osobních údajů je v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR).